Schneider Kontaktör LC1E25004M7 4P 40A 4NA 220VAC
1.590,28 TL
3.975,69 TL
*215,55 TL den başlayan taksitlerle!
Stok Kodu
LC1E25004M7
Fiyat
Stok Sorunuz
Teknik Özellikler
Ana
seri Easy TeSys
Ürün ya da bileşen tipi Kontaktör
Ürün grubu LC1E
kontaktör uygulaması Direnç yükü
kullanım kategorisi AC-1
Kutup tanımı 4P
[Ue] nominal çalışma voltajı Güç devresi: <= 690 V AC 50/60 Hz
[Ie] nominal çalışma akımı 40 A 60 °C) -de <= 415 V AC AC-1 için güç devresi
[Uc] control circuit voltage 220 V AC 50/60 Hz
Tamamlayıcı
kutup kontak düzenleme 4 NA
[Ith] klasik açık hava termik akımı 40 A -de <60 °C için güç devresi
Irms nominal kapama kapasitesi 250 A -de 440 V AC için güç devresi 'e uygunIEC 60947-4-1
nominal kesme kapasitesi 200 A -de 440 V için güç devresi 'e uygunIEC 60947
[Icw] nominal kısa süreli dayanma akımı 240 A -de <40 °C - 10 s için güç devresi
120 A -de <40 °C - 60 s için güç devresi
50 A -de <40 °C - 600 s için güç devresi
ilgili sigorta değeri 40 A gG -de <= 690 V koordinasyon tip 1 için güç devresi 'e uygunIEC 60947-5-1
ortalama empedans 2,5 mOhm - Ith 40 A 50 Hz için güç devresi
kutup başına güç dağılımı 1,6 W AC-3
3,2 W AC-1
[Ui] nominal yalıtım voltajı 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1
aşırı gerilim kategorisi III
kirletme derecesi 3
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı 6 kV 'e uygunIEC 60947
Mekanik dayanıklılık 1000000 cycles
elektrik dayanıklılığı 1200000 cycles AC-3
350000 cycles AC-1
kontrol devresi tipi AC -de 50/60 Hz
kontrol devresi gerilim limitleri 0,85...1,1 Uc 55 °C çalışma 50/60 Hz
0,3...0,6 Uc 55 °C düşme 50/60 Hz
VA cinsinden kalkış gücü 95 VA 50 Hz 0,75 20 °C)
95 VA 60 Hz 0,75 20 °C)
VA cinsinden tutma güç tüketimi 8,3 VA 50 Hz 0,3 20 °C)
8,5 VA 60 Hz 0,3 20 °C)
ısı dağılımı 2…3 W için kontrol devresi
çalışma süresi 12...22 msn kapanışta
4...19 msn açılışta
Maksimum çalışma hızı 1800 cyc/h -de <60 °C
bağlantılar - terminaller Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek kablo uçsuz
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek kablo uçsuz
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek Kablo uçlu
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - kablo sertligi: esnek Kablo uçlu
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - kablo sertligi: katı kablo uçsuz
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - kablo sertligi: katı kablo uçsuz
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1,5…6 mm² - kablo sertligi: katı kablo uçsuz
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1,5…6 mm² - kablo sertligi: katı kablo uçsuz
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…6 mm² - kablo sertligi: esnek Kablo uçlu
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek Kablo uçlu
montaj desteği DIN rayı
Plaka
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schneider Kontaktör LC1E25004M7 4P 40A 4NA 220VAC EasyPact TVS kontaktör 4 kutuplu, 40A'ya kadar AC-1 kategorisi uygulamaları içindir 220V 50/60Hz AC bobin, 4NO dahili yardımcı kontaklar LC1E25004M7